چوب در دکوراسیون داخلی پنت هاوسی مدرن

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

پنت هاوس معمولا به آخرین طبقه یا یکی از آخرین طبقات یک ساختمان بلند و مجلل گفته می شود که به صورت اختصاصی ساخته شده و از امکاناتی نظیر دید مناسب و تراس های بزرگ و روباز،استخر و جکوزی برخوردار می باشد.

این خانه به صورت پنت هاوسی به دو سطح تقسیم شده است:قسمت ها و حوزه های عمومی در طبقه بالا و حوزه های خصوصی در طبقه پایینی قرار گرفته اند. در اتاق نشیمن،دیواری چوبی طویل دیوار را در برگرفته که با ایجاد تورفتگی هایی موقعیتی برای نورپردازی و قرارگیری گیاهان ایجاد کرده است.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

در کنار اتاق نشیمن یک اتاق آفتابگیر با یک پنجره بزرگ در سه طرف است که یک صندلی کوچک و یک بار حاوی نوشیدنی در ترولی چرخداری مبله شده است.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

در طرف دیگر اتاق نشیمن،منطقه ناهاخوری و آشپزخانه است.دیوار چوبی از اتاق نشیمن تا انتهای دیوار امتداد یافته و به طرف تراس منتهی می شود.

در این آپارتمان مدرن،دیوار چوبی جایگاهی با بخش های باز برای گیاهان و باکس های دکوری را در طول دیوار ایجاد کرده است.

تراس از متریال آجر سفید،بتن،چوب و سنگ و از گیاهان زیادی برای محوطه ی بیرونی ساخته شده که این قسمت در واقع اتاق نشیمنی برای فضای باز ایجاد کرده است که می تواند فضای قابل استفاده آپارتمان را گسترش دهد.

 

 

همچنین در تراس یک پلت فرمی به صورت وان حمام با محوطه چوبینیز تعبیه شده و پشت درب،پله مارپیچ فولادی شیاه رنگ(و همچنین آسانسور)دو سطح آپارتمان را به هم متصل می کند.

 

 

در پایین پله ها و در طبقه پایین آپارتمان یک آشپزخانه ثانویه است که در آن کابینت های سفید با عناصر چوبی و کاشی هایی با کفپوش های طرحدار سیاه و سفید ساخته شده است.