طراحی داخلی کاربردی و منعطف آپارتمانی ۳۵ متری

پس از وارد شدن به این آپارتمان مدرن و کوچک،یک پانل دیواری سفارشی طراحی شده است که دارای پگ بوردی انعطاف پذیر است که امکان آویختن لباس و یا قرارگیری بطری های نوشیدنی و کفش ها را ایجاد کرده است.

 

ورودی از سمت راست به سمت نشیمن و از روبرو به آشزخانه باز می شود و مبلمان و قفسه بندیو ایجاد کنجی برای نشیمن در کنار پنجره نشان از استفاده بهینه از فضای ک موجود است.که این فکر هوشمندانه طرح سبب شده تا از قسمت زیر پنجره هم فضایی برای نشیمن و مطالعه در حین تماشای منظره بیرون و در عین حال قفسه هایی برای ذخیره سازی ایجاد شود،ازسوی دیگر مبلمان با رنگی ملایم ظرافت را به فضا اهدا کرده است و توسط کفپوش وینیل یافته با ظرافت ابریشمی نرمی بیشتری به کف بخشیده و سبب تفکیک کف از سمت ورودی با پارکت چوبی شده است از این طریق به حیطه بندی فضا کمک شده و در فضای به این کوچکی ایده ای خلاقانه برای  تفکیک ورودی و نشیمن محسوب می شود.

 

 

 

تلویزیون روی پارتیشنی جداکننده به شکل کمد از اتاق خواب قرار گرفته و در زمانی که به آن نیازی نیست توسط درب روی کمد برای جلوگیری از آشفتگی فضا و سادگی بصری پنهان می شود.

 

 

اتاق نشیمن در این آپارتمان مدرن با باز شدن درب کمد آینه ای و الحاق میزی در قسمت زیرین می تواند به عنوان دفتر کار برای مطالعه و کار در منزل استفاده شود و بعد از استفاده به کمد سمت راست که با آینه پوشیده شده، برگردد در آن پنهان شود.

 

درب کشویی اتاق خواب،با تخته از پانل پلی کربنات شفاف ساخته شده است تا نور از اتاق خواب عبور دهد در حین اینکه حریم خصوصی بیشتری ایجاد نماید و اتاق خواب را از دید حوزه های عمومی منزل خارج نماید.

 

 

آشپزخانه چوبی13فوت طول دارد و یخچال و ماشین لباسشویی در دکوراسیون برای سادگی بیشتر پنهان شده اند.رنگ سیاه و مات در تلفیق با چوب ظاهری مدرن و شیک به آشپزخانه بخشیده است.

کابینت های دیواری اصلی آشپزخانه و همینطور قفسه های باز فضای کافی برای ذخیره سازی و لوازم الکتریکی مانند توستر،دستگاه قهوه ساز را امکان پذیر می سازند.

 

 

در انتهای آشپزخانه و برای استفاده حداکثری از پنجره شمالی در حمام،دیوار بین حمام و آشپزخانه تخریب شده و یک پنجره داخلی نصب گردیده است که با فشردن دکمه ای باز و بسته می شود.